Rox Royal Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Rox Royal Hotel
 • 40 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Rox Royal Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni