Delphin Deluxe Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Delphin Deluxe Resort
 • 50 fotografi
 • Children friendly
 • Në plazh
 • Fitness & SPA
 • Rekomandimi ynë
 • 3 fëmi pa pagesë në hotel
 • Aqua park
 • Animacion
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Plazhi me guralecë

DELPHIN DELUXE – 5* - OKURCALAR – ALANYA POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Okurcular - Alara, 32 km nga Alania dhe 90 km nga aeroporti Antalia. Nuk është shërbim falas anijes nga hoteli në Alanya, Manavgat dhe Side, ju duhet të bëni rezervim në recepsion. VENDOSJA: Hoteli përbëhet nga një ndërtesë kryesore me dhoma standarde dhe ndërtesë fqinje me dhomat familjare. Dhoma standarde 416 (27

Rreth Delphin Deluxe Resort

DELPHIN DELUXE – 5* - OKURCALAR – ALANYA

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Okurcular - Alara, 32 km nga Alania dhe 90 km nga aeroporti Antalia. Nuk është shërbim falas anijes nga hoteli në Alanya, Manavgat dhe Side, ju duhet të bëni rezervim në recepsion.

VENDOSJA:
Hoteli përbëhet nga një ndërtesë kryesore me dhoma standarde dhe ndërtesë fqinje me dhomat familjare. Dhoma standarde 416 (27m², një dhomë gjumi - krevat francez + një shtrat të vetëm + krevat divan, një banjo, max2 + 2pax), dhoma familjare 79 (43m², dy dhoma gjumi me dy dyer të ndara, një banjo, max.4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon, me pamje nga deti ose pamje nga toka, banjo private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, dysheme laminat, kasaforte, mini bar pije dhe birrë rimbushet çdo ditë), TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti WI-FI.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive - 24 orë shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes, snacks në mëngjes, drekë, snacks dhe ëmbëlsira pasdite, kafe, çaj, sanduiçe, akullore, lëngje frutash të freskëta, darkë dhe shuplakë vonë në mesnatë. Të gjitha pije alkoolike dhe të buta, kafe turke, mini-bar në dhomat me pijet joalkoolike, birrë, ujë, arra dhe çokollatë rimbushen çdo ditë. Të dielave ka mëngjes të vonë, restorantet A'la Carte janë me rezervim paraprakisht (vetëm një restorant A'la Carte në një javë, e dyta është me pagesë), Shuplakë ushqimi dhe shuplakë për fëmijë janë në dispozicion në restorantin kryesor. Nuk përfshihet në sistemin ultra gjithëpërfshirës: pishina Premium të vjetra, raki, verëra të vjetra dhe pije në shishe, shërbim në dhomë, përdorim i mëtejshëm i restoranteve A'la Carte.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesorë për bufe të hapur, (Kuzhina e Japonisë), Margarita (kuzhina meksikane), Mesdheu (Kuzhina e Japonisë), Restorantet A'la Carte (kuzhina turke), zoti Fish (ushqim deti), Dolce Vita (kuzhina italiane) Kuzhinën mesdhetare), restorantin e ngrënies pranë plazhit, në ato restorante me rezervim paraprakisht ju mund të ndani darkën tuaj të mbrëmjes. Bare në vende të ndryshme në kompleksin hotelier që shërbejnë si pije vendore dhe të importuara. Qendra tregtare, veshjet e flokëve, lavanderi, mjeku, me qira një makinë, dhomë lojë dhe lojërat kompjuterike janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi falas pa pagesë në të gjitha hotelet.

PLAZHI:
Hotele plazh privat, guralec dhe platforma me dërgimin në bregdet, peshqir, shtretër dielli dhe cadra dielli janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina, pishina për fëmijë, rrëshqitje në ujë, palestër, sauna, banjë turke, dhomë me avull, Jacuzzi, fusha tenisi, pingpong, volejboll plazhi, shigjetat janë pa pagesë. Me pagesë shtesë janë pajisjet e tenisit, mësimet e tenisit, masazh, sallon bukurie, bilardo, lojë me birila dhe lojëra, sportet e ujit dhe shkollat e zhytjes. Programet e muzikës, garat, programet muzikore të mbrëmjes dhe programet e shfaqjes, çdo 15 ditë në mbrëmje turke, dhe çdo 15 ditë darkë Gala. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç me kinema të hapur dhe panair fun.


www.delphinhotel.com
Lokacioni