Botanik Platinum Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Botanik Platinum Hotel
 • 66 fotografi
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Botanik Platinum Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni