Vonresort Golden Beach

 • Vonresort Golden Beach
 • 45 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Animacion
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Vonresort Golden Beach

Creation of description for this hotel is in progress.