VONRESORT Elite

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • VONRESORT Elite
 • 37 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth VONRESORT Elite

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është e vendosur në Colakli regjionin,15 km nga Manavgat dhe 55 km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 180 dhoma. Dhoma standarde (31m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma superiore (36m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe divan, një banjo max.3pax), dhoma familjare (36m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe krevat marinari, një banjo, max.3pax).Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, dhe tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, arkë, mini bar (pije freskuese dhe ujë rimbushen çdo ditë), TV satelitor dhe kanale muzikore, Internet WI-FI, dysheme me qilim, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë , snacks pasdite, darkë, snacks në mesnatë, pije dhe ushqime në Aqua Park, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike dhe disa të importuara, Beach Snack Bar nga ora 10:00 – 18:00. Nuk përfshihen: Të gjitha pijet nga importi, lëngje frutash të freskëta, A'la Carte restorantet janë me rezervim paraprak (me pagesë), shërbim në dhomë, të gjitha pijet në shishe, pijet në Pub irlandez.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor Safran me bufe të hapur, A'la Carte restorante: Kaftan Kebap House – (kuzhinë turke), Vogatore – (kuzhinë Italiane), Beluga - restorant Peshku), Kaiseki – (kuzhinë Lindja e Largët), Longhorn biftek House - Steak restorant, bare përgjatë kompleksit hotelierik. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti , qendra tregtare, rent a car, lojërat kompjuterike. WI-FI internet në zonën Lobby dhe nepër dhoma është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit - me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionët privat në plazh janë me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, Aqua Park i mëdha me 11 rrëshqitëse në ujë (hyrja pa pagesë për mysafirët e hotelit), qendër fitnesi, banjo turke, sauna, volejboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, pingpon. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, bowling, bilardo, Panairi për argëtim, SPA& Wellness. Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04 - 12 vjet me programe ditore dhe në mbrëmje.


  RENOVIMI: 2012

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni