Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa
 • 42 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

SUNMELIA BEACH RESORT HOTEL & SPA – 5* - KIZILAGAC – MANAVGAT POZITA : Hoteli është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat VENDOSJA : Hoteli posedon gjithsej 590dhoma. Dhoma standarde 366 (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare të tipit A dhoma me shtretër dy katshe 105 (40m², një dhomë gjumi me krevat dy katshe dhe sht

Rreth Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa


POZITA: Hoteli është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat

VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 590dhoma. Dhoma standarde 366 (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare të tipit A dhoma me shtretër dy katshe 105 (40m², një dhomë gjumi me krevat dy katshe dhe shtretër franceze, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare te tipit B 86 (60m², dy dhoma gjumi me derë në mes, dy banjo, max.4pax), dhoma Suita 15 (dy dhoma gjumi të ndara me dyer lidhse, dhomë ndjenje një dhe dy banjo), dhoma Ekonomi 12 (31m², një dhomë gjumi, një banjo, pa ballkon, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror te klimatizimit , telefon me dalje direkte, mini bar (pije joalkoolike, ujë rimbushen çdo ditë), arke (pagesë shtesë), dysheme me qeramike, TV satelitor dhe dhe kanale muzikore, ballkon

SHËRBIMI: All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes, mëngjes vonë, drekë, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darkë dhe supë ne mesnate, A'la Carte restorantet me rezervim paraprak ( vetëm një herë gjate qendrimit), akullore pasdite, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike deri 24.00 orë. Nuk përfshihen: të gjitha pijet e nga importi , pijet pas 24.00 orë, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pijet në shishe, shërbim në dhomë, të gjitha pijet në Disco klub

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor Acacia me byfe të hapur A'la Carte restorantet: A'la Carte: kuzhinë turke - osmane, Olive -( kuzhinë italiane), Bonsai - (kuzhinë kineze), Restorant Peshku me rezervim paraprak, bar lobi, snack bar, bar prane pishinës dhe në plazh , Disco club. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti (në Lobby është pa pagesë, kurse në dhomë me pagesë), qendra tregtare, rent a car. WI-FI deri 50MB në zonën Lobby është pa pagesë

PLAZHI: Hoteli posedon plazhin privat - me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, terene tenisi, ping pong janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, Wellness& SPA Qendra, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, dhe në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 11-15 vjet.


www.sunmeliabeachresort.com


 Lokacioni