Side Star Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Side Star Resort
 • 30 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas në vende publike
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 13.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Side Star Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në rajonin e Gundogdu 12 km në Side dhe Manavgat dhe 50 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 462 në pesë ndërtesa. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma të mëdha (32m², një dhomë gjumi më të madhe me krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (40m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.4pax), dhoma familjare Suit (60m2, dy dhoma të gjumit, një dhomë të ndjenjës, një banjo me Jacuzzi, max.4pax) dhe 5 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (ujë, pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kettle, kafe dhe çaj, arkë, TV satelit dhe kanale muzikore, Internet WI-FI, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, meze të mëngjesit dhe pasdite, snacks natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe disa të importuara, akullore gjatë ditës, Beach snack bar deri në orën 17.00, restorante A'la Carte me rezervë në paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre. Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe të konservuara, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, pije në Disko.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, restorante A'la Carte: kuzhinë turke, restorant peshku, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet, qendër tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Lidhja WI - FI në internet në hotel është pa pagesë deri në 2MB.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit është 200 metra nga Hotel, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Hoteli ofron transport gjatë gjith ditës pa pagesë per në plazh, Pavionët privatë janë me pagesë shtesë dhe rezervim paraprak.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapur për të rriturit dhe fëmijët, slides ujë, palestër, fushë tenisi, banjo turke, sauna, pingpong. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, bilardo, bowling, qendra e bukurisë dhe masazh, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç, dhe klubi Junior nga 12-16 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme, shesh lojërash, mini disko në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni