Royal Atlantis Spa & Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Royal Atlantis Spa & Resort
 • 69 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Royal Atlantis Spa & Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Gundogdu 15km nga Side dhe Manavgat dhe 45km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 288 dhoma. Standard dhoma (24-30m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax), dhoma familjare (32m2, dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me vaskë, dush, dhe tharëse flokësh, ajër të klimatizuar, telefon direkt, arkë(me pagesë shtesë), mini bar (lëngjet dhe uji në arrtije), LCD TV satelitor dhe studio muzikore, qilim në dysheme, internet WI-FI dhe ballkoni.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjesi i vonshëm, dreka, snacks gjatë ditës, darka, bife në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe disa të importuar vetëm në Lobby Bar, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, pastiqeri, Beach snack bar nga 10:00 – 18:00, akullore gjatë ditës. Nuk është inkuadruar: pijet speciale nga importi dhe vera, lëngu i freskët, pijet në shishe, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me bufe të hapur, shërbimi, A’la Carte restorantet – Mediteran, Turk, Meksikan, Italian, bare përrreth kompleksit hotelier, Disko Klub. Mjeku, larje rrobash dhe pastrim kimik, telefoni, faksi, internet, qendra tregtare, floktari, lojërat në kompjuter janë me pagesë. Interneti WI-FI (i ngadaltë) është pa pagesë në lobby dhe dhoma.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin me rërë, shtretërit dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, fitness qendra, banjë turke, saunë, volejboll plazhi. Me pagesë janë sportet ujore, masazhi, SPA & Wellness qendra, birilat, bilardo.

  Program argëtues gjatë ditës, gara, në mbrëmje show program për të rritur. Mini Klub për fëmijë nga mosha 04 – 12 me program gjatë ditës dhe në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni