PrimaSol Hane Garden

  1. Turqi
  2. Antalya
  3. Side
  • PrimaSol Hane Garden
  • 50 fotografi
  • Plazh me rërë
  • Aqua park
  • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
  • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
  • Fitness

PRIMASOL HANE GARDEN - 5* - EVRENSEKI - SIDE POZITA : Hoteli është i vendosur në regjionin Evrenseki, 60 km nga aeroporti Antalia, 8 km nga Side. VENDOSJA : Numri total i dhomave 297. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax), dhomat e ekonomisë janë të njëjta me standardin vetëm në katin e parë përballë rrugës, Dhoma familjare (39m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, banjo, max.4

Rreth PrimaSol Hane Garden

PRIMASOL HANE GARDEN - 5* - EVRENSEKI - SIDE

POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Evrenseki, 60 km nga aeroporti Antalia, 8 km nga Side.

VENDOSJA: Numri total i dhomave 297. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax), dhomat e ekonomisë janë të njëjta me standardin vetëm në katin e parë përballë rrugës, Dhoma familjare (39m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, banjo, max.4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, kasafortë (me pagesë shtesë), mini bar (çdo ditë), TV satelit dhe kanale muzikore.

SHËRBIMI : All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm , drekë, darkë, kafe pasdite, biskota, snacks në bar plazhi, akullore dy herë në ditë për gjysmë ore, restorante A'la Carte me rezervë paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, supë mesnate, të gjitha pije alkoolike dhe të buta lokale prej orës 10.00 deri në orën 23.30, snack bar në plazh me pijet joalkoolike dhe birrë. Nuk përfshihen: të gjitha pije alkoolike dhe të buta të importuara, lëngje frutash të freskëta, pije në shishe, kafe turke, të gjitha pije në Disco club dhe bar Vitamina.pijetore irlandeze, A'la Carte - Restoranti italian është me pagesë shtesë dhe rezervë paraprakisht.

PËRMBAJTJA: Restorant kryesor me bufe të hapur, bar-rostiçeri në plazh, restorante A'la Carte - Peshk dhe kuzhinë turke, bar lobi, bar pishine, bar vitaminë. Doktor, lavanderi dhe pastrim kimik, telefon, faks, lidhje interneti, lojëra kompjuterike, janë të ngarkuar me pagesë. Lidhje interneti WI - FI është pagesë shtesë., fustan i flokëve, me qira një makinë. Lidhje interneti WI-FI në dhomat dhe zonat publike është pa pagesë.

PLAZHI: Plazhi privat i hotelit, 300 m nga hoteli, rërë, cadra diellore. Shtretër dielli dhe peshqir plazhi janë pagesë shtesë

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, volej në plazh, shigjetat janë pa pagesë. Masazh, reflektor për fushë tenisi, bilardo, bilardo dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç, shesh lojërash dhe mini disko në mbrëmje.

www.hanehotels.com


Lokacioni