PALOMA Perissia

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • PALOMA Perissia
 • 32 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth PALOMA Perissia

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni