PALOMA Orenda Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • PALOMA Orenda Resort
 • 33 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Waterpark
 • Animacion
 • Ekskluzive
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth PALOMA Orenda Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni