Paloma Oceana Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Paloma Oceana Resort
 • 48 fotografi
 • Në plazh
 • Aqua park
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Fusha Tenisit
 • Pishinë e hapur

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Paloma Oceana Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni