Ozlem Garden Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Ozlem Garden Hotel
 • 29 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Ozlem Garden Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni