Melas Holiday Village

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Melas Holiday Village
 • 36 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 13.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Melas Holiday Village

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni