Lyra Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Lyra Resort Hotel
 • 66 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Lyra Resort Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni