Kamelya Collection Fulya

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Kamelya Collection Fulya
 • 48 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Kamelya Collection Fulya

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni