Diamond Premium Hotel & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Diamond Premium Hotel & Spa
 • 46 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Diamond Premium Hotel & Spa

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni