Diamond Beach Hotel & SPA

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Diamond Beach Hotel & SPA
 • 28 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • WiFi falas në vende publike
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Diamond Beach Hotel & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni