Cesars Resort Side

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Cesars Resort Side
 • 23 fotografi
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Cesars Resort Side

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Kumkoy, 5 km në Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 693 në dy blloqe. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (30m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe krevate marinari ose dy krevate të vetme, një banjo, max.4pax) aneks ndërtimi përgjatë rrugës, (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhomat familjare ndërlidhëse nga pishina (28 – 46m2, dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë ose dush kabinë, tharëse flokësh, sistem qendror të klimës që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (rimbushet çdo ditë me ujë), arkë, TV satelit dhe kanale muzikore, dysheme të laminuara dhe ballkon .

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, mëngjes dhe pasdite snacks, darkë dhe natën vonë, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, pesë pije alkoolike të importuara, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre, Beach bar 10: 00-17: 00 . Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, verëra të veçanta, të gjitha llojet e shisheve dhe pijeve të konservuara, lëngje frutash të freskëta,akullore, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, A'la Carte restorante:. Italian dhe kuzhinë turke. Doktor, lavanderi, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike, qendra tregtare, rent a car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, volej në plazhi, pingpong, fusha tenisi. Me pagesë shtesë janë sportet e ujit, prozhektorët për fusha tenisi, pajisjet për tenis, bilardo dhe lojëra kompjuterike, masazh, SPA & Wellness qendër.
  Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç.  RENOVIMI: 2020

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni