Bosphorus Sorgun

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Bosphorus Sorgun
 • 29 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • 3 fëmi pa pagesë në hotel
 • Aqua park
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fitness & SPA

BOSPHORUS SORGUN HOTEL – 5* - SORGUN - SIDE POZITA : Hoteli është i vendosur në rajonin e Sorgun, 9 km nga Side dhe Manavgat dhe 72 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA : Hoteli posedon gjithsej 455 të vendosura në ndërtesën kryesore. Dhoma standarde (30 - 34m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat

Rreth Bosphorus Sorgun

BOSPHORUS SORGUN HOTEL – 5* - SORGUN - SIDE

POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin e Sorgun, 9 km nga Side dhe Manavgat dhe 72 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 455 të vendosura në ndërtesën kryesore. Dhoma standarde (30 - 34m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të gjendjes së ajrit VRF, telefon direkt, dysheme laminat, mini bar (uji, uji mineral, pije të freskëta rimbushur çdo ditë), çaj, kuti të sigurt, LSD TV me programe satelitore dhe kanale muzikore, ballkon ose tarracë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

SHËRBIMI: All Inclusive Plus - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, snacks në mëngjes, drekë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, darkë, snacks natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara, pas orës 00.00 të gjitha pije janë pagesë shtesë, shuplakë për fëmijë, restorante A'la Carte janë me rezervë më parë dhe një herë në një qëndrim, mini bar në dhomat (me pije freskuese, ujë, ujë mineral, rimbushet çdo ditë), këndin e foshnjës në restorant, shuplakën dietë, bar-rostiçeri Beach prej orës 10.00 - 18.00. Nuk përfshihen: pije luksoze të importuara, vera ekskluzive, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, pije pas orës 20.00, pije në Disco club.

PËRMBAJTJA: Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorante A'la Carte -Soboro (kuzhina aziatike), Turquoise (restorant i Mesdheut), Mangal (kuzhina turke) me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë në një qëndrim. Bare rreth kompleksit të hotelit që shërben ushqime dhe pije. Mjeku, babysitting, lavanderi, flokët, qendra tregtare, telefon, faks, internet, me qira një makinë janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

PLAZHI: Hotele plazhi privat 250m nga hoteli, rërë dhe guralec, me peshqir plazhi, shtretër diell, cadra dielli pa pagesë. Ka një shërbim të klubit në plazh pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Ka pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe për fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, volej në plazhi, pingpong, mini golf. Pa pagesë shtesë: Masazh, SPA & Wellness qendër, bilardo, bowling, dhomë lojë, sportet e ujit.
Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç, mini disko dhe aktivitete të ndryshme për fëmijët.

www.bosphorussorgun.com
Lokacioni