Barut Hemera

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Barut Hemera
 • 36 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

BARUT HEMERA - 5* - KUMKOY – SIDE POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 3km nga qendra e qytetit Side dhe 60km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 379. Ka dhoma në ndërtesën e hoteleve dhe në Apartamente. Ndërtesa e hotelit: Dhoma superiore (32m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma superiore me Jacuzzi në ballkon (32m², një dhomë gjumi, një banj

Rreth Barut Hemera

BARUT HEMERA - 5* - KUMKOY – SIDE

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 3km nga qendra e qytetit Side dhe 60km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 379. Ka dhoma në ndërtesën e hoteleve dhe në Apartamente. Ndërtesa e hotelit: Dhoma superiore (32m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma superiore me Jacuzzi në ballkon (32m², një dhomë gjumi, një banjo dhe Jacuzzi në ballkon, max.2 + 1pax) (34m², dy shtretër të vetme dhe krevat divan për dy persona, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma luksoze me Jacuzzi në ballkon (34m², një dhomë gjumi me krevat francez + një krevat të vetme, një banjo dhe Jacuzzi në ballkon, max.3pax), Dhoma familjare (41m², dy dhoma gjumi me derë), Dhoma familjare (41m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Në pjesën e apartamentit gjenden apartamenti A (54m², një dhomë gjumi + një dhomë që jetojnë me aneks kuzhine, max.4pax), Apartament i Madh B (72m², dy dhoma gjumi + një dhomë që jetojnë me aneks kuzhine, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon, banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, vetëm në dhomat e Apartamentit është ndarje e ndarë, telefon me dalje direkte, dysheme me parket.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ushqim i lehtë, darka, ushqim i lehtë në mesnatë, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe standarde nga importi, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, mini bar në dhomë (ujë dhe pije jo-alkoolike rimbushen çdo ditë). Me pagesë: pijet luksoze nga importi, verërat speciale, pijet në shishe, verërat speciale nga lista e A'la Carte Restorantit, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor – Hemera bufe e hapur, A’la Carte restorantet: Sandal (restourant Peshku), Sofra (kuzhinë Turke), Akdeniz (kuzhinë Internacional), mëngjes i Stilit Rural, bare përgjatë kompleksit hotelier. Me pagesë: mjeku, kujdestari i fëmijëve, rent a car, floktari, telefoni, faksi, interneti, qendra tregtare, larje rrobash dhe pastrimi kimik

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, pingpong, mini golf, volejboll plazhi janë falas. Qendra e masazhit, SPA dhe Wellness, reflektor për fusha tenisi, bilardo dhe sportet e ujit janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç. Ekziston një koncept i veçantë Bary Star Baby për moshën 00 - 2,99: telefoni i foshnjës, makina për foshnje, foshnje, shishe, shampo, sfungjer, locion për foshnjën, shishe të ngrohta.

RENOVIMI: 2019/2020 (Te gjitha dhomat)


www.baruthotels.com
Lokacioni