Barut B Suites

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Barut B Suites
 • 62 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fitness & SPA

BARUT B SUITES – 4* - EVRENSEKI – MANAVGAT POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki 60 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Numri total i dhomave është 254 apartamente në 6 blloqe (5 nga blloqet janë të lidhura me korridorin nga kati i parë, një bllok është i ndarë). Kati i ri (40m², një dhomë gjumi me aneks kuzhine, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma suita (45m², një dhomë gjumi + kuzhinë

Rreth Barut B Suites

BARUT B SUITES – 4* - EVRENSEKI – MANAVGAT

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki 60 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave është 254 apartamente në 6 blloqe (5 nga blloqet janë të lidhura me korridorin nga kati i parë, një bllok është i ndarë). Kati i ri (40m², një dhomë gjumi me aneks kuzhine, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma suita (45m², një dhomë gjumi + kuzhinë me dhomë gjallë, një banjo, me ballkon ose tarracë, max.2 + 2pax) janë me ballkon ose tarracë, banjo private me dush dhe tharëse flokësh, gjendjen e ajrit, telefon direkt, dysheme me parket, kasaforte, TV satelit dhe kanale muzikore, internet WI-FI.

SHËRBIMI:
All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, ushqim te lehte gjate dites dhe gjatë natës të vonë, 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije, të të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, mini bar ujë dhe pije të freskëta, birrë rimbushen çdo ditë, akullore pasdite. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe, A'la Carte restorantet me rezervim paraprak, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor për bufe të hapur, restorante A'la Carte: Kebapchi (kuzhina turke), La Salsita (kuzhina meksikane) dhe Scalini (kuzhina italiane), bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, kabineti i flokëve, telefon, faks, këndi i internetit dhe lojërat kompjuterike, qendra tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi në të gjitha hotelet është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, pingpong, fushë kungull, mini golf, volejboll plazhi janë falas. Qendra e masazhit, SPA dhe Wellness, reflektor për fusha tenisi, bilardo dhe sportet e ujit janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç. Ekziston një koncept i veçantë Bary Star Baby për moshën 00 - 2,99: telefoni i foshnjës, makina për foshnje, foshnje, shishe, shampo, sfungjer, locion për foshnjën, shishe të ngrohta.


www.baruthotels.com
Lokacioni