Adalya Artside

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Adalya Artside
 • 43 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Kids free
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Adalya Artside

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki, 10 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 417 në tri ndërtesa. Dhoma standarde (29m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm + divan, dhe një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde me krevat marinari (32m², një dhomë më të madhe me krevat francez + krevate marinari për fëmijë, , max.2 + 2pax), Dhoma me derë lidhëse (57m², dy dhoma gjumi me dyer ndermjet, nje banjo, maksimumi 4pax) dhe 2 dhoma per personat me aftesi te kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (pije freskuese pas mbërritjes, më vonë ujë mineral dhe ujë të rimbushur çdo ditë) kettle, arkë (pagesë shtesë), LCD TV me programe satelitore, lidhje interneti WI-FI, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, snacks gjate dites dhe gjatë natës deri në ora 07:00 në mëngjes, të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, A’la carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, akullore gjatë ditës, Beach snack bar nga 10:00 – 18:00. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet ne disko.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorante A'la Carte-kuzhinë italiane, kuzhinë turke, ushqim deti, BBQ dhe kineze, bar plazhi 10:00-18:00, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në Lob dhe në zonën e pishinës është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit 300m larg, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për tenis, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni