Saturn Palace Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Saturn Palace Resort
 • 39 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas në vende publike
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Saturn Palace Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Lara – Kundu regjionin, 15km nga aeroporti i Antalisë dhe 17km nga qendra e qytetit.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 337. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (40m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo max.4pax). Dhoma familjare Duplex (40m², një dhomë gjumi me xhakuzi në dhomë, një banjo, max.2 + 2pax), Terrace Jacuzzi Deluxe (40m², një dhomë gjumi, një dhomë gjumi me krevat dopio, një banjo, tarracë të madhe me Jacuzzi, max.2 + 2pax) dhe 2 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me vaske / dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, arkë, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birra rimbushura çdo ditë), TV satelit dhe kanale muzikore.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, drekë, pasdite, ëmbëlsira dhe akullore gjatë orëve të caktuara, darkë, ushqime të vonuara, çaj, kafe, të gjitha pije alkoolike dhe të buta të importuara lokale dhe standarde, deri në ora 24:00 janë pa pagesë, restorantet e A'la Carte janë me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen në konceptin gjithëpërfshirës: pije luksoze të importuara, lëngje frutash të freskëta, pije në shishe, të gjitha pije në Disco club, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restoranet : Mimas(peshku), Calypso – (italian dhe turk)me rezervim paraprak dhe është pa pagesë, bare pranë pishinës si dhe në plazh, lobby bar, Disco ( pas orës 24.00 pijet janë me pagesë).Mjeku, kujdestari i fëmijëve, larje robash, internet, lojrat në kompjuter, dyqanet, floktari, rent a car, janë me pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat, guralec dhe rërë, shtretërit, ombrellat, peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina, pishina, pishina për fëmijë, pishina për fëmijë, palestër, banjë turke, sauna, Jacuzzi, fushë tenisi, basketboll, volejboll plazhi, pingpong janë pa pagesë. Ndriçim për fushë tenisi, pajisje për tenis, mësime tenisi, Qendra e bukurisë, masazh, sportet e ujit janë me pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje me grupin profesional, programi ndryshon çdo dy javë, mini klub për fëmijët në mes të viteve 04 dhe 12.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni