Royal Wings

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Royal Wings
 • 40 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Animacion
 • Ekskluzive
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Fitness
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

"Times New Roman";mso-ansi-language:TR" lang="TR"> mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-ansi-language:SQ" lang="SQ"> ROYAL WINGS HOTEL – 5* - LARA – ANTALYA "Times New Roman";mso-ansi-language:SQ" lang="SQ"> Pozita : Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 15km nga aeroporti i Antalisë dhe 17km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt në plazh. Vendosja : Hoteli posedon gjithsej 457 d

Rreth Royal Wings

ROYAL WINGS HOTEL – 5* - LARA – ANTALYA

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 15km nga aeroporti i Antalisë dhe 17km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt në plazh.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 457 dhoma. Standard dhoma superiore (36m²; një dhomë gjumi, një banjë, max.3+1pax), Junior Suita (70m², një dhomë gjumi, një dhomë e ditës, një banjë dhe Jacuzzi në dhomë gjumi me derë në mes, max.4pax), 20 dhoma Familjare (48m², duplex, dhoma në katin e sipërm dhe banjë me dush, në katin e poshtëm është një dhomë gjumi me shtretër njësh, një banjë me vaskë, max.4pax) dhe dy Royal King Suita (80m², dy dhoma gjumi, një dhomë dite, dy banjo, max.4pax) dhe 4 dhoma për përsona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë tejet komforte dhe me ballkon, banjë private me dush/vaskë, tharëse flokësh, sistem qëndror klimatizimi i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, qilim në dysheme, mini bar (lëngje dhe birrë, rimbushet çdo ditë), arkë dhe TV satelitor me kanale muzikore, WI-FI internet.

Shërbimi: Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, bufe dietale dhe bufe për fëmijë, ushqim i lehtë pran plazhit, darka, ushqim i lehtë në orët e vona. Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe nga importi, çaj, kafe, A’la Carte restorant me rezervim paraprak (një restorant në javës), akullore gjatë drekës dhe darkës. Me pagesë: shërbimi në dhomë, lëngu i freskët, pemët dhe perimet e freskëta, shampanja e importuar, pijet luksoze të importuara si whisky i vjetër, konjak etj. të gjitha verërat në shishe lokale dhe të importuara. Përdorimi i dytë në A’la Carte restaurant gjatë qëndrimit është me pagesë shtesë.

Përmbajtja: Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorantet - Sahan (kuzhinë Turke), Gondol (kuzhinë Italiane), Bambo Garden (kuzhinë nga lindja e mesme) dhe Deep Sea (ushqim deti), Passticeri, bare përgjatë kompleksit hotelierik me 24 orë shërbim. Me pagesë: mjeku, kujdestare e fëmijëve, larje rrobash dhe pastrim kimik, floktari, qendra e bukurisë, rent a car, telefoni, faksi, internet café, lojëra kompjuterike, qendër tregtare.

Plazhi: Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park (9 rrëshqitëse në ujë dhe pishinë me valë) dhe Luna Park (trampolinë, “mery goes round”, karosel), qendra e Fitnesit, banjë Turke, saunë, Jacuzzi, dhomë me avull, teren tenisi, volejboll plazhi, ping-pong janë pa pagesë. Me pagesë: terenet dhe shkolla për tenis me ndriçim, masazhi, bowling, biliardo, sporet ujore, shkolla e zhytjes, salloni i bukurisë dhe SPA qendra.
Programe argëtuese gjatë ditës, lojëra garuese, show programe në mbrëmje me grupe profesionale. Mini klub për fëmijë dhe Junior klub për tinejxher. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 - 12 vjeç.

Renovimi: 2018/2019www.royalwingshotel.com


 Lokacioni