Royal Seginus

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Royal Seginus
 • 53 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • Best buy
 • Ekskluzive
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">ROYAL SEGINUS – 5* - LARA – ANTALYA "Times New Roman""> mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Pozita "Times New Roman""> : Hoteli është i vendosur në regjionin Lara-Kundu, 17 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 15 km nga aeroporti. "Times New Roman""> mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Vendosja "Times New Roman""> : Hoteli posedon gjithsej 79

Rreth Royal Seginus


ROYAL SEGINUS – 5* - LARA – ANTALYA


Pozita : Hoteli është i vendosur në regjionin Lara-Kundu, 17 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 15 km nga aeroporti.

Vendosja : Hoteli posedon gjithsej 793. Dhoma standarde superior (64m², nje dhome gjumi, nje banjo, max.3 + 1pax), Dhoma luksoze (170m², sallon ne hyrje, nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenjeje). dush / WC, max.2 + 1pax), Dhoma familjare Duplex (120m ², dysheme dysheme dyfishe + banjo me dush, në katin e sipërm është krevat francez me banjo me vaskë, ka derë lidhëse, max.2 + 2pax) (140m², një dhomë gjumi dhe një dhomë gjumi, dy banjo, max.3 + 1pax), Dhoma familjare me derë lidhëse (80m², hyrje, dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.2 + 2pax) dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj, , kuti të sigurt, TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti WI-FI,, qilim në dysheme, ballkon, dhe në të gjitha dhomat ndalohet pirja e duhanit.

Shërbimi: Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, ushqime për fëmijë, ushqime dietale, ushqime të lehta, darka, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike lokale dhe nga importi, akullore gjatë ditës. A'la Carte restorantet me rezervim paraprak, pije luksoze te importuara, të gjitha verërat në shishe nga importi, lëng i freskët frutash, shampanja nga importi, shërbimi në dhomë janë me pagesë shtesë.Përmbajtja Restoranti kryesor me byfe të hapur, snack bar pergjatë pishinës dhe ne plazh, bare rreth hotelit kompleks, restorante A'la Carte - Gusto (kuzhina italiane), Shin (kuzhina e Lindjes së Largët), Tortilla (kuzhina meksikane), Grand Fish (restorant ushqim deti), osmane (kuzhina turke) , Restorant Sushi, Tapas Restaurant (kuzhina e Spanjës), bare rreth konceptit të hotelit, Patisserie. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, me qira një makinë, qendra tregtare janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi me shpejtësi të ulët në zonën e Lobit dhe dhomat është pa pagesë.

Plazhi: Plazhi i hotelit, 200 metra nga hoteli, me rërë dhe guralecë, me shtretër diell, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Pavionet e plazhit janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

Sporti dhe argëtimi: Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme, për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park-pishinë me 8 rreshqitëse, qendër fitnesi, sauna, banjë me avull, fusha tenisi, volejboll plazhi, basketboll, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi, bowling, bilardo, SPA, Qendra e Bukuri dhe Wellness, masazh. Programet argëtuese gjatë ditës, garat pranë pishinës dhe në plazh me ekip profesional, shfaqje në mbrëmje, muzikë live disa ditë në javë. Mini klub për fëmijët nga 04 - 12 vjeç, ekip i veçantë zbavitës, fun fair.

www.royalseginus.comLokacioni