Melas Lara Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Melas Lara Hotel
 • 31 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Melas Lara Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është e vendosur në rajonin e Lara 12 km nga aeroporti Antalia dhe 15 km nga qendra e qytetit.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 322. Dhomat standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax), dhomat Ekonomike (22m², një dhomë gjumi, një banjo me vaskë, max.2pax) Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, klimë, telefon direkt, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe të ngritur, arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, internet WI-FI, dysheme laminat, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, të gjitha ushqimet e lehta paradite dhe pasdite, ushqime të lehta në orët e vona. 24 orë shërbim ushqimi dhe pije, të gjitha pije alkoolike dhe jo alkoolike të importuara vendore dhe standarde, lëng frutash të freskëta për mëngjes, mini bar me pije freskuese, ujë dhe birrë rimbushur çdo ditë, shërbim akullore, restorante A'la Carte me rezervë paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije luksoze të importuara, pije në shishe, vera speciale, verëra të importuara, pije energjetike dhe lëngje frutash të freskëta pas orarit të mëngjesit, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Main restaurant for open buffet service, Restorantet e A'la Carte: turke, peshk dhe ndërkombëtare, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, floktari, telefon, faks, këndi i internetit dhe lojërat kompjuterike, qendra tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti WI-FI (shpejtësia e ulët) në të gjitha hotelet është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. (Ndryshimi i peshqireve të plazhit është pagesë shtesë).

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të brendëshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park me 9 rrëshqitëse dhe një rrëshqitëse në pishinën e brendëshme, banjë Turke , sauna, dhoma me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për tenis, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.


  RENOVIMI: 2014 / 2015

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni