Liberty Hotels Lara

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Liberty Hotels Lara
 • 32 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Liberty Hotels Lara

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara-Kundu, 15km nga aeroporti i Antalisë dhe 17km nga qendra e qytetit.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 311 dhoma. 171 Dhoma standarde (23m², max.2+1pax), Dhoma standarde të mëdha (29m², një dhomë e madhe, një banjë, max. 2+2pax), Dhoma Familjare (35-45m²,dy dhoma gjumi me derë ndarëse në mes, një banjo, max.4 pax), Dhoma Duplex Familjare (50m²,në katin e parë janë dy shtretër njësh kurse në katin e sipërm është një shtrat Dopio dhe një banjë, max.4pax) dhe 2 dhoma për përsona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë ballkon privat, banjë private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qëndror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, arkë, mini bar (ujë dhe pije jo alkoolike rrimbushet çdo ditë), set për çaj dhe kafe, TV satelitor dhe kanale muzikore, Internet WI-FI.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, të gjitha ushqimet e lehta paradite dhe pasdite, ushqime të lehta në orët e vona, ëmbëlsira dhe akullore gjatë orëve të caktuar të ditës, darkë, caffe, çaj. Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe standarde, mes orës 10:00-24:00 janë pa pagesë, A’la Carte restorantet - Italian, Turk janë me rezervim paraprak. Me pagesë: të gjitha pijet në shishe dhe pijet nga importi, lëngu i freskët i përtokallit, pijet luksoze të importuara, A’la Carte restoranti i peshkut - Sarpedon, të gjitha pijet në Disco dhe shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Jasmine - restoranti kryesor, A’la Carte restaurant – Patiseria Carmen, A’la Carte restaurant Balbura (kuzhinë Italiane), Sarpedon (ushqim Peshku), Pinara (kuzhinë Turke), Lobby bar, Vitamin bar, Bar në pishinë, në plazh dhe në Disco.
  Me pagesë: mjeku, kujdestare e fëmijëve, larja dhe pastrimi i rrobave, telefon, faks, internet, floktar, qendër tregtare.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua park, banjë Turke, sauna dhe Jacuzzi, qendër fitnesi, 2 fusha tenisi, basketboll, volejboll plazhi, ping-pong, sportet ujore pa motor. Me pagesë: Ndriçimi për terene tenisi, squash, mazasha, mësuesi dhe pajisjet e tenisit, pajisjet për squash, sportet ujore me motor. Programe argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje me grupe profesionale, programet ndryshohen çdo dy javë, mini klub për fëmijë prej 04-12 vjeq.  RENOVIMI: 2014

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni