Baia Lara Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Baia Lara Hotel
 • 26 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

BAIA LARA HOTEL – 5* - LARA – ANTALYA POZITA: Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,17 km nga qendra e qytetit, 15 km nga aeroporti i Antaliasë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 498 dhoma. Dhoma standarde (28-35m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax) Suita (45m², një dhomë ulëse dhe një dhomë gjumi e lidhur nga

Rreth Baia Lara Hotel

BAIA LARA HOTEL – 5* - LARA – ANTALYA

POZITA:
Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,17 km nga qendra e qytetit, 15 km nga aeroporti i Antaliasë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 498 dhoma. Dhoma standarde (28-35m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax) Suita (45m², një dhomë ulëse dhe një dhomë gjumi e lidhur nga dera, një banjo, max.2pax), katër dhoma për njerëzit me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private, vaskë ose dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj, çaj dhe kafe të vendosur, TV dhe kanale muzikore, internet Wi-Fi, dysheme qilimi, ballkon ose ballkon francez.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, ushqim te lehte gjate dites dhe gjatë natës të vonë, 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije, të të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, mini bar ujë dhe pije të freskëta, birrë rimbushen çdo ditë, akullore pasdite. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe, A'la Carte restorantet me rezervim paraprak, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor për bufe të hapur, restorante A'la Carte: Kebapchi (kuzhina turke), La Salsita (kuzhina meksikane) dhe Scalini (kuzhina italiane), bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, kabineti i flokëve, telefon, faks, këndi i internetit dhe lojërat kompjuterike, qendra tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi në të gjitha hotelet është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për tenis, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA. Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.

RENOVIMI:2020


www.baiahotels.com
Lokacioni