Aska Lara River Suites

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Aska Lara River Suites
 • 36 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

This lovely Hotel is situated in Kundu.

Rreth Aska Lara River Suites

This lovely Hotel is situated in Kundu.

Lokacioni