Viking Star Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Viking Star Hotel
 • 46 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Viking Star Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në qendrën e qytetit Kemer, 45km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 200 dhoma. Standard dhoma (25-30m², 2+2pax), 4 dhoma për persona me aftësi të kufizuar. Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me vaskë/dush, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar ndaras, telefon me lidhje direkt, mini bar (me pagesë), arkë (me pagesë), qilim në dysheme, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bife e hapur për mëngjes, mëngjes të vonshëm, drekë, ushqim i lehtë, pasdite çaj, kafe dhe ëmbëlsira, darkë,të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore deri në ora 23.00. Nuk janë inkuadruar në koncept: pijet nga importi, lëngu i freskët, mini bar në dhoma, shërbimi në dhoma, të gjitha pijet në shishe, kafe turke, pijet në Disko Klub dhe në A’la carte restorant me rezervim paraprak si dhe ushqimi dhe pijet në plazh. 

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor, snack bar, Via Veneto – Italian A’la Carte restorant, bar pranë pishinës, lobi bar. Mjeku, larje rrobash dhe pastrim kimik, shërbimi, floktari, qendra tregtare, telefoni, faksi, internet café, rent a car janë me pagesë. Interneti WI-FI në Lobby është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi është 1500m larg nga hoteli me guralecë dhe rërë. Ka transfer nga hoteli për në plazh.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, banjë turke, saunë, pingpong. Sportet ujore, masazhi dhe SPA qendra, bilardo janë me pagesë. Program animues gjatë ditës dhe show program në mbrëmje. Mini club për fëmijë nga 04-12 vjet.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni