Transatlantik Hotel And Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Transatlantik Hotel And Spa
 • 50 fotografi
 • Afer plazhit
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 13.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

TRANSATLANTIK HOTEL & SPA – 5* - GOYNUK – KEMER POZITA : Hotel është e vendosur në Goynuk, 9 km në Kemer dhe 40 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA : Numri total i dhomave 491 në dy ndërtesa kryesore. Dhoma standarde (26-30m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një krevat dopio, një banjo, max2 + 1pax), Dhoma familjare (56 - 60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max4pax) -105m², dy d

Rreth Transatlantik Hotel And Spa

TRANSATLANTIK HOTEL & SPA – 5* - GOYNUK – KEMER

POZITA: Hotel është e vendosur në Goynuk, 9 km në Kemer dhe 40 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA: Numri total i dhomave 491 në dy ndërtesa kryesore. Dhoma standarde (26-30m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një krevat dopio, një banjo, max2 + 1pax), Dhoma familjare (56 - 60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max4pax) -105m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo dhe Jacuzzi në ballkon, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, mini bar (pije freskuese, ujë pas mbërritjes), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV LCD me programe satelitore dhe kanale muzikore dhe ballkon.

SHËRBIMI : Ultra All Inclusive - mëngjes, mëngjes të vonshem, drekë, snack pasdite, darkë dhe darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara, akullore gjatë orëve të caktuara, Patisserie. Nuk përfshihen: pije premium të importuara, vera speciale, lëngje frutash të freskëta, pije në shishe, restorant A'la Carte (kërkohet mbulimi i kërkuar), shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor - restorant Fish A'la Carte, bare rreth kompleksit të hotelit. Ka shërbim mjekësor 24 orë, lavanderi dhe babysitting, telefon, faks, internet, qendër tregtare, fasadë flokësh, me qira një makinë me pagesë shtesë. Lidhje interneti WI-FI është pagesë shtesë.

PLAZHI: Plazhi privat i hotelit me sende dhe guralecë, 150m nga hoteli me shtretër dielli, çadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishinat e brendshme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitjet e ujit, fusha tenisi, pingpong, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, palestër, dhomë me avull janë pa pagesë. Masazh, qendër SPA, sportet e ujit janë me pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe tregojnë në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 - 12 vjeç.

www.transatlantikhotel.com


Lokacioni