Sunland Resort Beldibi

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Sunland Resort Beldibi
 • 55 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Sunland Resort Beldibi

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Beldibi, 40 km nga aeroporti Antalisë dhe 10 km nga Kemeri.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 252. Dhoma standarde (28-32m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (60m², dy dhoma gjumi mund të jenë me dyer në mes ose pa, një banjo, max.4 + 1pax ) dhe dy dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë ose dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, dysheme me qilim, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije freskuese pas mbërritjes, pastaj vetëm ujë) arkë, TV Satelitor dhe kanale muzikore. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive - bufe e hapur për mëngjes, drekë, snack pasdite, çaj, kafe, darkë, meze e lehtë në mbrëmje. Pijet alkoolike dhe të buta lokale, gjithashtu disa pije alkoolike të importuara, akullore gjatë orëve të caktuara, bar plazhi të hapur prej orës 10.00 - 18.00. A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, pije premium, verëra të veçanta, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorante A'la Carte - turke, italiane dhe peshk, bar lobi, bar pranë pishinës dhe në plazh. Mjeku, babysitting, lavanderi, Rent a Car, floktari, qendër tregtare, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike janë me pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në dhomat dhe zonën e Lobit është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, guralecët, shtretërit e diellit, çadrat e diellit, peshqirët e plazhit janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, pingpong janë pa pagesë. Sportet e ujit, masazh, bilardo janë me pagesë shtesë. Programet e argëtimit, garat gjatë ditës dhe shfaqja e programeve në mbrëmje, Mini klubi për fëmijë.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni