Royal Diwa Tekirova Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Royal Diwa Tekirova Resort
 • 50 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Rrethuar me gjelbërim
 • WiFi falas në vende publike
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

EUPHORIA HOTEL TEKIROVA – 5* - TEKIROVA – KEMER POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Tekirova,18km nga Kemeri,70km nga aerporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon 519. Ka dhoma në ndërtesën e hoteleve dhe në pjesën e klubit. Dhomat standarde të hotelit (24-26m², një dhomë gjumi, një banjo, ndërtesë kryesore, max.3 + 1pax), dhomat e kopshtit (35-37m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 2

Rreth Royal Diwa Tekirova Resort

EUPHORIA HOTEL TEKIROVA – 5* - TEKIROVA – KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Tekirova,18km nga Kemeri,70km nga aerporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon 519. Ka dhoma në ndërtesën e hoteleve dhe në pjesën e klubit. Dhomat standarde të hotelit (24-26m², një dhomë gjumi, një banjo, ndërtesë kryesore, max.3 + 1pax), dhomat e kopshtit (35-37m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 2pax) Dhoma luksoze e klubit (28 - 30m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax), Klubi luksoz Junior kostume (45m², një dhomë që jetojnë me divan + një dhomë gjumi me krevat francez dhe një banjo, 3 + 1pax) (55-60m², një dhomë që jetojnë me divan, dy dhoma gjumi një me krevat francez një tjetër me dy krevate të vetme, një banjo, max.4 + 1pax), kostume klubit Kopshti (55-57m², një dhomë që jetojnë me divan dhe një dhomë gjumi me krevat francez, një ose dy banjo, tarracë të madhe, max.3 + 1pax.). Të gjitha dhomat kanë ballkon ose tarracë, me pamje nga kopshti (përveç disa dhomave të hotelit), banjo private me vaskë, dush dhe tharëse flokësh, sistem me ajër të kondicionuar, telefon direkt, qilim ose dysheme laminat, mini bar (ujë dhe pije të buta pas mbërritjes) , kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore. Dhoma Ekzekutive, Jacuzzi Ekzekutiv Villa, Vilë Ekzekutiv Familje janë dhoma ekskluzive të vendosura në pjesën e kopshtit të hotelit Euphoria. Vetëm padia presidenciale është në ndërtesën kryesore.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bufe e hapur me mëngjes, mëngjes të vonshëm, drekë, pasdite ushqim i lehtë, darkë, bufe mesnate, akullore në orë të caktuara, të gjitha pijet vendore dhe ato alkoolike dhe joalkoolike standarde të importuara janë pa pagesë, tri A’la Carte restaurante (Olive, Lele dhe Dragon) me rezervim paraprak një herë gjatë qëndrimit. Me pagesë: pijet speciale të importuara, pijet në shishe, A’la Carte restorantet (Anchor, Fuego, Mongolian dhe Francez) janë me rezervim paraprak dhe me pagesë, verërat speciale, lëngu i freskët nga frutat, nargile, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor - Padolia, me bufe dhe shërbim të hapur, Bacchus bar, bar pranë pishinës, A’la Carte restorantet: Oliveo restorant (kuzhinë Italiane), Lale (Turke), Anchor (Peshkut), Dragon (kuzhinë të Lindjes së Largët), Mongolian restorant (Mongolian), Fuego (kuzhinë Meksikane), French restoranti (kuzhinë Franceze, vetëm për të rritur), bare dhe ushqim të lehtë pranë pishinës, lobi bar, Disko bar.Me pagese: Mjeku, qendra tregtare, floktari, larja dhe pastrimi kimik, kujdestarja për fëmijë, salloni i bukurisë, rent acar, telefoni, faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike. WI-FI interneti në lobby dhe restorant pa pagesë.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazh privat, me guralecë dhe rërë, peshqirët, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë. Tendat private janë me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të mbyllura me pishina për fëmijë, tre rrëshqitje me ujë, palestër, sauna, banjë turke, fusha tenisi, pingpong, basketboll, volejboll, futboll mini janë pa pagesë. Programi i mirëqenies: Bërja e analizave të trupit me Ndjeshmërinë Bioelektrike dhe në lidhje me rezultatet që nutritionists bën komentet për peshën tuaj, moshën mesatare metabolike). Me sportet shtesë të ujit, prozhektor për fusha tenisi, pajisje tenisi, masazh, qendër bukurie, bilardo, shkollë zhytjeje. Programet e muzikës, garat, lojërat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç me programe të ndryshme gjatë ditës, dhe mini Disco në mbrëmje .
RENOVIMI: 2010/11

www.euphoriahotels.com
Lokacioni