Queen's Park Le Jardin

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Queen's Park Le Jardin
 • 19 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Queen's Park Le Jardin

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni