Perre La mer Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Perre La mer Resort & Spa
 • 59 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Perre La mer Resort & Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Goynuk, 46 km nga aeroporti i Antalisë, 6 km nga Kemeri.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 320 dhoma. Dhomat standarde (24m²; një dhomë gjumi me shtrat dyshe dhe nje singlë, një banjo, max.2+1pax), Suitë dhoma (38m², një dhomë gjumi dhe një dhomë ndeje, max. 2+2pax) dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, vaskë dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë klimatizimi, laminat apo tepison në dysheme, telefon direkt, mini bar (ujë rimbushur cdo ditë), arkë (me pagesë), TV satelitor dhe kanale muzikore.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, ushqim i lehtë pasdite, qaj, kafe, ushqim i lehtë në mesnatë. Të gjitha pijet vendore alkoolke dhe joalkoolike dhe standarde nga importi prej 10:00-24:00, akullore në orë të caktuara dhe A’la Carte restaurantet me rezervim paraprak një herë gjatë qëndrimit. Me pagesë: të gjitha pijet dhe ushqimi pas orës 24:00, pijet speciale të importuara alkoolike dhe joalkoolike, verërat dhe të gjitha pijet në shishe, lëngu i freskët nga frutat, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restaurantet –, Turk, Lobby bar, bar pranë pishinës dhe në plazh, Vitamin bar, kafe Turke dhe Disco bar. Me pagesë: mjeku, kujdestare për fëmijë, pastrimi rrobave, rent a car, floktari, qendra tregtare, interneti dhe lojërat kompjuterike. WI-FI interneti pa pagesë në Lobby.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me guralecë. Shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e brendshme dhe e jashtme për të rritur dhe fëmijë, qendra e fitnesit, banjo Turke, sauna, dhoma me avull, fusha e tenisit, volejboll në plazh, ping-pong, mini golf janë pa pagesë. Me pagesë: masazha, SPA and Wellness qendra, biliardo, ndriqimi dhe pajisjet për tenis, sportet ujore, shkolla e zhytjes.
  Programe argëtuese dhe lojëra garuese gjatë ditës dhe në mbrëmje show programe. Mini club për fëmijë nga 04-12 vjet.


  RENOVIMI: 2018

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni