Loceanica Beach Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Loceanica Beach Resort
 • 36 fotografi
 • 3 fëmi pa pagesë në hotel
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Hotel i renovuar
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Loceanica Beach Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Camyuva, 5 km nga Kemer, 60 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 362 të vendosura në dy blloqe. Dhoma standarde (25-30m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde në ndërtesën e Aneksit (20-25m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (35- 43m², ndërtesa kryesore, dy dhoma gjumi me dyert rrëshqitëse në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarjes së ajrit, telefon direkt, arkë (pagesë shtesë), mini bar (ujë rimbushet çdo ditë), TV satelit dhe kanale muzikore dhe ballkon ose tarracë me det pamje malore, dysheme e laminati.

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, snack pasdite, tortë dhe biskota, darkë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga 10.00 - 02.00 orë, beach bar dhe snacks deri në orën 17.00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, pije energjie, restorante A'la Carte janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë mbuluese.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , bar Lobby, bar pishinë, bar plazhi, restorante A'la Carte - turke dhe Peshku. Shërbimi mjekësor, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, qendër tregtare, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Lidhje interneti WI-FI në zonat e Lobit pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit 50m larg nga hoteli, guralec dhe rërë me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, dy rrëshqitje të ujit, sallë për palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, pingpong janë pa pagesë. Sportet e ujit, masazh, qendra e bukurisë janë të ngarkuar me pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjec me programe ditore.


  RENOVIMI: 2021

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni