Limak Limra Hotel & Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Limak Limra Hotel & Resort
 • 41 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Limak Limra Hotel & Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni