Larissa Phaselis Princess Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Larissa Phaselis Princess Hotel
 • 31 fotografi
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Larissa Phaselis Princess Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni