Grand Ring Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Grand Ring Hotel
 • 31 fotografi
 • SPA & Wellness
 • Aqua park
 • Animacion
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Kids free
 • Fitness

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Grand Ring Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Beldibi, 40km nga aeroporti i Antalisë, 25km nga qendra e qytetit dhe 10km nga Kemeri.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 326 dhoma. Dhoma standarde  (28m²;2+1pax), Dhomat suit  (38m²,një dhomë gjumi, një banjo, max.2+2pax), Dhomat annex standarde (18m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me vaskë në ndërtesën kryesore dhe dush në pjesën aneks, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror, qilim në dysheme, telefon me lidhje direkt, mini bar (me pagesë shtesë), arkë, TV satelitor dhe programe muzikore.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bife e hapur me mëngjes,mëngjes të vonshëm,drekë,ushqim i lehtë pasdite,qaj,kafe, ushqim i lehtë në mesnatë. Të gjitha pijet lokale alkoolike dhe lëngjet nga 10:00 deri në 02:00, akullore gjatë ditës, beach snack bar nga 10:00 – 17:00. Nuk janë të inkuadruar në koncept: të gjitha pijet e importuara, verërat speciale, pijet në shishe, lëngjet e freskëta nga frutat, të gjitha pijet dhe ushqimi pas orës 02:00, pijet në Disko, restorantet A’la Carte me rezervim paraprak dhe shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bife të hapur, lobi bar dhe bar pranë pishinës. Mjeku, kujdestarja për fëmijë, pastrimi i rrobave, rent a car, tharëse flokësh, qendra tregtare, telefoni, faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike janë me pagesë shtesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin private,me guralecë. Shtretërit dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë kurse peshqirët për plazh janë me depozitë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të brendshme dhe të jashtme për të rritur dhe fëmijë,rrëshqitëse në ujë,qendra e fitnesit, banjë turke, saunë, pingpong janë pa pagesë. Sportet ujore, masazhi, bilardo janë me pagesë shtesë.
  Programe argëtuese gjatë ditës dhe show programe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë me shesh lojërash. Programet e argëtimit, garat gjatë ditës dhe shfaqjen e programeve në mbrëmje, Mini klub për fëmijët nga 04 -12 vjeç me zonën e lojës.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni