Golden Lotus

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Golden Lotus
 • 30 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • WiFi falas në vende publike
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Golden Lotus

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni