Fun & Sun Club Saphire

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Fun & Sun Club Saphire
 • 34 fotografi
 • SPA & Wellness
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Fun & Sun Club Saphire

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli gjindët në regjionin Tekirova, 17km nga Kemeri dhe 70 km nga aeroporti i Antalyes.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 214 në ndërtesë kryesore dhe 62 dhoma në ndërtesë anësore. Dhomat standarde (23m2, një dhomë gjumi me krevat dyshe, një banjo, max.2+1pax). Te gjitha dhomat posedojnë balkon, banjo private me tush, tharëse flokësh, sistem qëndror klimatizimi i cili punon sipas motit, telefoni direkt, mini bar (pije të lehta në arritje), arka, dysheme qeramiku, TV satelitor dhe kanale muzikore. Dhomat mund të jenë në ndërtesë kryesore dhe atë anësore.

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snacks në mesditë dhe mëngjes, darkë, snacks në orët e vona, pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore nga ora 10:00 – 24:00, akullore gjatë ditës, beach bar nga 10:00 – 16:00 me shërbim të pijevë joalkoolike dhe birrave. Nuk janë të përfshira: pijet e importuara, verë të veçanta, lengjë të freskta, kafe Turke, pije energjetike, A’la carte restorantët me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me shërbim të hapur të byfes, pastiçeri. A’la carte restorantët: Turke dhe peshqi, bars rreth kompleksit të hotelit, disko. Shërbimi I mjekut, kujdestari i fëmijëve, pastrimi i rrobave, floktari, telefoni dhe faksi, interneti, qendra tregtare janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI është me pagesë shtesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat me guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, tre rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesit, saunë, kafe Turke, fusha tenisit, vollejball në plazh. Me pagesë shtesë: ndriçimi i fushës së tenisit, sportet në ujë, SPA & qendra e bukurise, biliardo.
  Programe argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh për të rritur dhe fëmijë. Ne mbrëmje show programe. Mini klub për fëmijë.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni