Crystal De Luxe Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Crystal De Luxe Resort & Spa
 • 53 fotografi
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Plazhi me guralecë

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Crystal De Luxe Resort & Spa

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni