Crystal Aura Beach Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Crystal Aura Beach Resort & Spa
 • 62 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA – 5* - KEMER POZITA: Hoteli është i vendosur në qendër të Kemerit, 55km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon 501 në dy blloqe ndërtesa kryesore dhe në 9 Përveç blloqeve të kopshtit. Dhoma standarde (24m², ndërtesa kryesore dhe blloqe kopshti, një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde me krevate m

Rreth Crystal Aura Beach Resort & Spa

CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA – 5* - KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në qendër të Kemerit, 55km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon 501 në dy blloqe ndërtesa kryesore dhe në 9 Përveç blloqeve të kopshtit. Dhoma standarde (24m², ndërtesa kryesore dhe blloqe kopshti, një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde me krevate marinari (24m², ndërtesa kryesore dhe blloqe kopshti, (24m², blloqe kopshti në katin e fundit, një dhomë gjumi, një banjo, tarracë e madhe, max.2pax), Dhoma familjare (38m², ndërtesa kryesore, atje është një krevat i vetëm + krevat shtesë me krevat marinari në një dhomë gjumi, një tjetër dhomë gjumi është me krevat francez, një banjo, max.4 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kuti të sigurt, laminat ose dysheme mermeri, lidhje interneti WI-FI, kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
Ultimate All Inclusive - bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, mëngjes dhe pasdite snacks, ëmbëlsira, çaj, kafe, darkë dhe darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, restorante A'La Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim (fëmijët nën 7 vjeç janë nuk lejohet në restorante A'la Carte). Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, të gjitha pije në shishe dhe të konservuara, lëngje frutash të freskëta, pije energjie, shërbim në dhomë, restorant Octopus A'la Carte, pije alkoolike të importuara në orën 01.00 - 10.00.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor - Carreta, me bufe të hapur, A’la Carte restaurantet: Peshku, Italian dhe Turk, bare në plazh, lobby bar, pasiteqeri. Me pagesë: Mjeku, kujdestare për fëmijë, floktari, qendra tregtare, larja dhe pastrimi kimik i rrobave, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike, rent a car.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat me guralec, peshqirët për plazh, shtreterit dhe ombrellat janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të jashtme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëqitëse në ujë, palestër sportive, banjë Turke, saunë, ping-pong, basketboll, volejboll në plazh, mini futboll, tenis dhe gjimnastikë janë pa pagesë. Me pagesë: sportet ujore, ndriqimi në teren për tenis, SPA qendër, masazha dhe biliardo. Programe argëtuese gjatë ditës, show programe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë prej 04 - 12 vjet.
RENOVIMI: 2015

www.crystalhotels.com.tr
Lokacioni