Club Boran Mare Beach

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Club Boran Mare Beach
 • 25 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Club Boran Mare Beach

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni