Asteria Kemer Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Asteria Kemer Resort
 • 37 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

ASTERIA KEMER RESORT - 5* - CAMYUVA – KEMER POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Camyuva, 7km nga Kemeri, 65km nga aeroporti Antalisë . VENDOSJA: Hoteli posedon 349. Dhoma standarde (29-36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), kostum Junior (45m², një dhomë gjumi me grup të ulur dhe një krevat divan, një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax) , Dhoma familjare (56m², max.2 + 2pax, d

Rreth Asteria Kemer Resort

ASTERIA KEMER RESORT - 5* - CAMYUVA – KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Camyuva, 7km nga Kemeri, 65km nga aeroporti Antalisë .

VENDOSJA:
Hoteli posedon 349. Dhoma standarde (29-36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), kostum Junior (45m², një dhomë gjumi me grup të ulur dhe një krevat divan, një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax) , Dhoma familjare (56m², max.2 + 2pax, dy dhoma gjumi me dyert rrëshqitëse në mes, një banjo, max.4pax), kostume Deluxe (82m², një dhomë gjumi të madhe, një dhomë gjumi, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë dhe dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kasafortë, dysheme me qilim, TV satelit dhe muzikë kanaleve. Ka disa dhoma pa ballkon vetëm ballkon francez. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bife e hapur me mëngjes, mëngjes të vonshëm, ushqim i lehtë, drekë, pasdite ushqim i lehtë, darkë, bife e natës, mini bar në dhoma, lëngu i freskët nga frutat vetëm në mëngjes, akullore, të gjitha lëngjet dhe pijet alkoolike lokale dhe standarde të importuara, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak vetëm një here gjatë qëndrimit. Nuk janë të përfshira në koncept: premium pijet e importuara, shërbimi në dhomë, verërat speciale.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bife dhe shërbim të hapur, Dolphin bar dhe restorant, bar në tarracë, A’la Carte restorantet: La Piazzetta restaurant (Italian), Fishnet Restaurant (Peshkut), Pine Restaurant (kuzhinë Turke), Sofi Restaurant (kuzhinë Kineze). Mjeku, larja dhe pastrimi i rrobave, kujdestarja për fëmijë, salloni i bukurisë, telelfoni, faksi, interneti, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat, me rërë dhe guralecë. Peshqirët për plazh, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë. Ka edhe tenda private në plazh, me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të jashtme për të rritur dhe fëmijë, 3 rrëshqitëse në ujë, qendra e fitnesit, saunë, banjë turke, fusha për tenis, pingpong, volejboll, basketboll, volejboll në plazh, sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Sportet ujore me motor, masazhi, solariumi, ndriçimi për tenis, bilardo,birilat, shkolla e zhytjes janë me pagesë shtesë. Programe argëtuese gjatë ditës dhe show programe në mbrëmje. Mini club për fëmijë me programe të ndryshme.

RENOVIMI: 2018

www.asteriahotels.com
Lokacioni