Armas Labada Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Armas Labada Hotel
 • 21 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 13.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Armas Labada Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni