Armas Kaplan Paradise Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Armas Kaplan Paradise Hotel
 • 43 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 13.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Kids free
 • Fitness & SPA

mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">ARMAS KAPLAN PARADISE - 5*- TEKIROVA – KEMER mso-fareast-font-family:"Times New Roman""> mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Pozita "Times New Roman"">: Hoteli është i vendosur në rajonin Tekirova, 17 km nga Kemer dhe 70 nga aeroporti Antalia. mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Vendosja "Times New Roman"">: Hoteli posedon në 393 dhoma. Dhom

Rreth Armas Kaplan Paradise Hotel

ARMAS KAPLAN PARADISE - 5*- TEKIROVA – KEMER

Pozita: Hoteli është i vendosur në rajonin Tekirova, 17 km nga Kemer dhe 70 nga aeroporti Antalia.

Vendosja: Hoteli posedon në 393 dhoma. Dhoma standarde (22-27m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax). Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private, vaskë ose dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, minibar (pije freskuese pas mbërritjes), kuti të sigurt (shtesë), dysheme qeramike ose qilim, TV satelit dhe muzikë kanaleve.


Shërbimi: Ultra All Inclusive – bufe e hapur, mëngjesi, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, ushqim i lehtë gjatë ditës, pasdite çaj, kafe dhe ëmbëlsira, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore. Me pagesë: pijet nga importi, pijet në shishe dhe kanaqe, lëngu i freskët, pijet energjike, shërbimi në dhomë, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë (fëmijët nën moshën 6 vjeçare nuk u lejohet hyrja).

Përmbajtja: Restoranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, snack bar në plazh, drekë, mëngjes dhe pasdite snacks, darkë, rostiçeri natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga 10.00 - 23.00 orë, akullore gjatë orëve të caktuara, restorant A'la Carte me rezervë paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, Beach bar nga ora 10.00 - 18.00 duke shërbyer pije të buta dhe birrë. Nuk përfshihen: pije të importuara, vera speciale, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije në Disco bar, shërbim në dhomë.Plazhi: Plazhi privat me guralecë / plazhi me rërë. Shtretër dielli, çadra dielli dhe peshqir plazhi janë falas. Pavionet private në plazh janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

Plazhi: Plazhi privat hotel, 300m nga hoteli, guralec, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi dhe dyshekë pa pagesë. Ka një shërbim falas anijes në plazh.

Sporti dhe argëtimi: Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, tre rrëshqitje të ujit, palestër, sauna, banjë turke, fusha tenisi, volej në plazhi. Ngarkesë shtesë: dritë reflektuese për fusha tenisi, sportet e ujit, qendra SPA & Wellness, bilardo.
Programet argëtuese gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh për të rriturit dhe fëmijët. Në mbrëmje, shfaqni programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë.

Renovimi: 2017

www.armashotels.comLokacioni