Ambassador Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Ambassador Hotel
 • 50 fotografi
 • Afer plazhit
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Ambassador Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni