Alva Donna World Palace Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Alva Donna World Palace Hotel
 • 64 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • Animacion
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Plazh me rërë dhe guralecë

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Alva Donna World Palace Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni